Dijital Forma

Dijital FormaDijital Forma

Dijital Forma Halı Saha Forma ve Şort tasarım ve üretimlerimizin tamamı kendi fabrikamızda alanında uzman tasarımcılarımız tarafından üretilmektedir. Dijital Forma Türkiye’ de ilk defa yüksek kalite DRI FIT kumaş ile Forma Clup’te. Dijital forma tasarımlarını isteğinize göre logo, amblem, oyuncu adı, oyuncu numarası, şort baskı, sponsorluk yazıları olarak tasarlıyoruz. Dijital formalarımız Full Ultra HD kalite baskı ile kapınıza kadar kargo ile gönderilmektedir. Türkiye’ nin her yerine gönderim yapıyoruz.

 

 

 

Bütün Siparişleriniz Kapıda Ödeme Seçeneği

 

Forma yaptırırken dikkat etmeniz gereken temel unsunların en başında kullanılan kumaş kalitesi ve garantili olup olmadığıdır. Forma Clup olarak sizler için ürettiğimiz bütün ürünlerde en üst kalite DRI FIT kumaş kullanıyoruz. %100 hakaret kabiliyeti kazandırarak sizi sadece oyuna konsantre eder. Dijital forma kumaşları ter tutmaz, hemen kurur ve deforme olmaz.

 


Mağazamız Baskı Fiyatları Sipariş Formu

 

Forma Yaptırma

Dijital Halı Saha Forma yaptırma, İtalyan Full HD INK Dijital Baskı ile ömür boyu baskı garantisi ile istediğiniz oyuncu numarası, oyuncu ismi, sponsorluk yazısı, reklam yazısı, şort numarası, logo, amblem gibi baskılar ekonomik fiyatlarla tüketicilere sunulmaktadır. Baskı fiyatlarımızı öğrenmek için tıklayınız. Baskılarımız NANO – FIT Mikro Polyester kumaşa, üretim aşamasında dijital olarak uygulanır ve çıkması imkansızdır. Sizde takımınıza uygun forma ve şortları sipariş etmek için hemen müşteri temsilcimiz ( 0505 048 96 82 ) ile iletişime geçin! Kısa süreliğine fiyatlarımız indirimde, bu fırsatı kaçırmayın!

 

Son Dijital Formalar

 

Ekonomik Halı Saha Forma

Kaliteli ürün – kaliteli hizmet – ekonomik fiyat politikamızla başlattığımız bu yolculuğu, 7 kıtaya taşıma hedefindeyiz. Kumaş üretiminden, tasarım, baskı, dikim, aşamalarının tümünü kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Tüm ürünlerimiz “ARACISIZ VE KOMİSYONCUSUZ” olarak siz değerli tüketicilere sunulmaktadır.

 

 

35 Yıllık Tecrübe

Uzun yıllardır tekstil konusunda edindiğimiz tecrübeler ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çaba sarf ediyoruz. Forma Clup ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin mutluluğu ve memnuniyeti bizler için temel esastır. İki yüz binden fazla müşterimiz ve her geçen gün fazlalaşan siparişleriniz için büyük hassasiyet ile sizlere hizmet veriyoruz. Her türlü soru, öneri ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 


 

WhatsApp WhatsApp İle İletişime Geçin
BASKI FİYATLARI